ПРО НАС

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій це координаційна надбудова українських молодіжних організацій, створена на основі молодіжної комісії при Світовому Конгресу Українців. 

Наш найвідоміший брендовий захід – Форум української молоді діаспори. 

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій

Діяльність СКУМО поширюється, на країни, де зареєстровано українські молодіжні організації та діє організована українська громада ів Україні. СКУМО є членом Світового Конгресу Українців. 

Всебічно представляє інтереси української молоді діаспори, через координацію діяльності українських молодіжних організацій у світі, і співпрацю з відомствами, установами та організаціями в Україні. Ціль -збереження національної ідентичності української молоді, що живе за межами України. Пріоритетним напрямком діяльності є гуртування та консолідація сил української молоді діаспори у світі та їх направлення на сприяння розбудови України та діаспорних структур.

Форум української молоді діаспори

Міжнародний захід, до участі в якому запрошуються лідери та керівники українських молодіжних організацій діаспори, керівництво Світового та Европейського Конгресу Українців, євродепутати, дипломатичні місії в Україні, керівництво центральних органів виконавчої влади України, народні депутати, духовенство, відомі культурні та громадські діячі з України.

Основним завданням є організація зустрічей керівників українських молодіжних організацій діаспори та України разом із видатними діячами Європи задля їх згуртування навколо ідеї кoнсoлiдацiï та об`єднання світового українства, розбудови міжнародних структур, розвитку неформальної освіти; змiцнення iснуючих та зав’язання нoвих кoнтактів з молоддю, підприємцями, громадськими діячами Украïни.

НАШІ ФОРУМИ

Зустріч української молоді Европи "Болгарія 2010"

Форум української молоді діаспори "Київ 2011"

Форум української молоді діаспори "Львів 2012"

Форум української молоді діаспори "Тернопіль 2013"

Форум української молоді діаспори "Франківськ 2014"

Форум української молоді діаспори "Одеса 2015"

Форум української молоді діаспори "Вінниця 2016"

Форум української молоді діаспори "Дніпро 2017"

Форум української молоді діаспори "Київ 2018"

Форум української молоді діаспори "Хмельницький 2019"​